PRANE GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI”
< >
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: AFER GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI” TiraneObjekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: AFER GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI” TiraneObjekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: AFER GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI” TiraneObjekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: AFER GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI” Tirane
<
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: AFER GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI” TiraneObjekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: AFER GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI” TiraneObjekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: AFER GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI” TiraneObjekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: AFER GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “BARRIKADAVE”

Shume prane qendres se Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zonat me te preferuara edhe me te kerkuara te Tiranes.

Apartamente ne shitje, dyqane, parkime ne nje pallat te ri me 9 kate banimi, 2 kate dyqane, 3 kate parkimi dhe 2 ashensore.

Dyqane ne shitje nga 100 deri ne 750 m2 ne katin perdhe dhe +1 me cmime qe variojne nga 3,500 – 7,500 Euro/m2.

Apartamente ne shitje 1+1 = sip. 67 m2 me cmime 1,700 – 1,900 Euro/m2.

Apartamente ne shitje 2+1 = sip 110 – 120 – 140- 150 - 160  m2 me cmime 1,700 – 1,900 Euro/m2.

Apartamente ne shitje 3+1 = sip 127 m2 me cmime 1,700 – 1,900 Euro/m2.

Apartamente ne shitje duplekse = sip 150 – 170 m2 me cmime 1,700 – 1,900 Euro/m2.

Parkime ne shitje me cmime 25,000 Euro/parkimi.

Avantazhet e projektit:

- Cilesi te larte ndertimi,

- Fasade e ventiluar me Greess Porcelanate. (Casa Grande nga Reggio Emilia)

- Dritare Alumini me 3 xhama (2 dhoma ajri + gaz argon)

- Tarracat e gjelberuara.

- Ambientet e perbashketa me mermer.

- Lartesia e apartamenteve 2.95 m.

- Sistem ngrohje-ftohje multi split, pershire dhe pajisjet.

- Rifiniturat e brendshme shume cilesore (dhomat e gjumit me parket druri)

- Siguri dhe mirembajtje 24 ore.

Objekti perfundon ne Dhjetor 2019

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
KATET E PRONES: 
11
PRONA: 
E re
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.